اخبار

دیدار ریاست و معاونت مرکز نوآوری بین المللی یاس با مدیرعامل مرکز نوآوری ماناسنتر

به گزارش مرکز نوآوری بین‌المللی یاس، چهارشنبه 24 آبان جلسه‌ای با حضور جناب آقای دکتر منصور حکیم الهی ریاست و جناب آقای دکتر مهدی شالچی معاونت یاس و خانم حکیمه فریزاد ریاست مرکز ماناسنتر در این مرکز، در راستای هم افزایی جهت صادرات دانش بنیان و همچنین شروع فعالیت دانشجویان خانم دانشگاه بین المللی اهل بیت(ع) در شرکت های مستقر در مرکز نوآوری مانا سنتر، (که مرکزی جهت رشد و فعالیت بانوان نوآور است) شکل گرفت.

در این جلسه جناب دکتر منصور حکیم الهی به معرفی کلی از دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام و مرکز نوآوری بین المللی یاس و پتانسیل های موجود در این مرکز به واسطه حضور دانشجویان خارجی پرداختند، و اظهار امیدواری کردند تا مرکز نوآوری بین المللی یاس و مرکز نوآوری ماناسنتر بتوانند در راستای صادرات دانش بنیان به واسطه دانشجویان خانم خارجی، همکاری های خوبی داشته باشند.

در پایان قرار بر این شد که مرکز نوآوری بین المللی یاس و مرکز نوآوری مانا سنتر رویداد مشترکی با حضور دانشجویان خانم خارجی برگزار کنند.

و در پایان مدیرعامل مرکزنوآوری یاس جناب دکتر منصور حکیم الهی از ریاست این مرکز خانم حکیمه فریزاده دعوت به عمل آوردند که با حضور در مرکز نوآوری بین المللی یاس از شرکت ها مستقر و این مرکز دیدار به عمل آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *