اخبار

معرفی ظرفیت ها و محصولات دانشگاه بین المللی اهل بیت (ع) و مرکز نوآوری بین‌المللی یاس در نمایشگاه هفتمین نشست عمومی مجمع جهانی اهل بیت (ع)

به همت مدیریت همکاری های علمی بین المللی و معاونت پژوهش دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام، نمایشگاه معرفی ظرفیت ها و محصولات دانشگاه در حاشیه مراسم هفتمین نشست عمومی مجمع جهانی اهل بیت (ع) برپا شد. در این اجلاس که از ۱۰ تا ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ برگزار می شود، فرهیختگان و میهمانانی از داخل و خارج از کشور حضور دارند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه بین المللی اهل بیت علیهم السلام، در حاشیه هفتمین نشست عمومی مجمع در سالن اجلاس سران، نمایشگاهی با حضور دانشگاه ها و مراکز علمی فرهنگی ایرانی برپا می شود تا این مراکز بتوانند ضمن عرضه محصولات و آثار خود، به معرفی توانمندی های خود در عرصه بین الملل به ویژه در ارتباط با نمایندگان خارجی حاضر در اجلاس بپردازند.

با توجه به حضور بیش از ۳۰۰ نماینده خارجی از ۱۱۰ ملیت در این اجلاس، و اهمیت معرفی ظرفیت های علمی و بین المللی دانشگاه اهل بیت، در غرفه اختصاصی دانشگاه، کلیه آثار پژوهشی و علمی به همراه نشریات دانشگاه برای بازدید و مطالعه قرار داده شده است و در کنار ارائه کتابچه های جامع معرفی دانشگاه و دانشکده ها، ظرفیت‌های همکاری دوجانبه و چندجانبه توسط کارشناسان و زبان دانان دانشگاه برای مراجعه کنندگان و میهمانان خارجی توضیح داده می شود.

در روز ابتدایی این اجلاس که با سخنرانی رئیس جمهور ایران همراه بود، با شخصیت هایی از آرژانتین، عراق، دانمارک، غنا، کنیا، پاکستان، هند، ترکیه، آذربایجان و آفریقای جنوبی گفتگو انجام شد و در مورد برقراری تعاملات علمی و بین المللی فی مابین دانشگاه اهل بیت و دانشگاه ها و مراکز علمی کشورهای مذکور مذاکراتی صورت گرفت.

این نمایشگاه تا روز شنبه ۱۲ شهریور ساعت ۱۰ شب ادامه خواهد داشت.

منبع خبر: سایت دانشگاه بین المللی اهل بیت(ع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *