اخبار

نشست مدیر عامل و معاونت مرکز نوآوری بین المللی یاس با حضور معاون امور فناوری پارک علم و فناوری پردیس جناب آقای مهندس سید علی هزاوه در اتاق جلسات پارک علم و فناوری پردیس برگزار شد

موضوع این جلسه در راستای هم افزایی جهت صادرات دانش بنیان شکل گرفت.

طی این جلسه جناب دکتر منصور حکیم الهی مدیر عامل مرکز نوآوری بین المللی یاس به معرفی کلی از دانشگاه اهل بیت علیهم السلام و مرکز نوآوری بین المللی یاس و پتانسیل های موجود در این مرکز به واسطه حضور دانشجویان خارجی پرداختند، و اظهار امیدواری کردند تا مرکز نوآوری بین المللی یاس و پارک علم و فناوری پردیس بتوانند در راستای صادرات دانش بنیان به واسطه دانشجویان خارجی، همکاری های خوبی داشته باشند.

در ادامه جناب آقای مهندس سید علی هزاوه به معرفی جزئی از پارک علم و فناوری پردیس پرداختند و اظهار امیدواری کردند تا مرکز نوآوری بین المللی یاس و پارک علم و فناوری پردیس بتوانند همکاری های مشترکی در راستای بکارگیری و معرفی دانشجویان خارجی در شرکت های دانش بنیان در پارک علم و فناوری پردیس داشته باشند.

هچنین ایشان از مدیرعامل و معاونت مرکز نوآوری بین المللی یاس دعوت به عمل آوردند تا در رویداد ارائه نیاز های فناورانه صنعت و معدن در اینوتکس که با هدف هم افزایی میان نوآوری و فعالان معدن برگزار میگردد،حضور به عمل آورند.

و همچنین ایشان پیشنهاد دادند تا دانشجویان خارجی در رویداد جایزه مصطفی(ع) که یکی از نماد های شایستگی و برتری علمی در سطح جهان در سال 1391به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید، جهت دیده شدن دانشجویان ومعرفی به شرکت های دانش بنیان، شرکت کنند. 

در پایان مدیر عامل و معاونت مرکز نوآوری بین المللی یاس از جناب آقای مهندس سید علی هزاوه دعوت به عمل آوردند تا با حضور در مرکز نوآوری بین المللی یاس از شرکت های مستقر در مرکز دیدار به عمل آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *